piątek, 10 czerwca 2016

Suunto Spartan Ultra- multifunkcjonalny kombajn

suunto

Suunto jest marka kojarzoną w szczególności z wytwarzaniem peryferjnych gadżetów dla sportowców jakimi są zegarki sportowe. Suunto jest firmą, która od lat dopracowuje technologie wytwarzania swoich produktów stale ulepszając je o nowe systemy, poprawiają funkcjonalność oraz ergonomię i wygodę użytkowania. Założona w 1936 roku i początkowo zajmowała się produkcją zegarków z kompasem dla biegaczy na orientację.

Najnowsza generacja zegarków sportowych marki Suunto wyposażone w moduł GPS są dużo bardziej zaawansowane od swoich pierwowzorów, a ich rozwój stale trwa. Z każdą kolejną generacją ulegają ewolucji. Najwyższym modelem produecnta jest model Spartan Ultra. Jest to zegarek multisportowy przeznaczony dla sportowców i aktywnych podróżników. Zegarek produkowany jest ręcznie w Finlandii i charakteryzuje go wytrzymałość na warunki atmosferyczne, wstrząsy i uderzenia. Zastosowane technologie pozwalaja na wodoszczelność do głębokości 100 metrów. Zegarek wyposażony został w ekran dotykowy o dużej wytrzymałości. Wyświetlacz charakteryzuje się dobrymi kątami wyświetlania oraz dobrą jasnością. Koperta zegarka została wykonana z włókna szklanego, a wyświetlacz przykrywa szkło szafirowe.
Podczas multisportowych aktywności zegarek oferuje funkcję nawigacji, miernika wysokości barometrycznego, cyfrowy kompas przy zachowaniu długiego czasu działania na jednym ładowaniu baterii. Dużą zaletą zegarka jest posiadanie dedykowanej aplikacji na smartfony, dzięki której zgromadzicie wszelkie informacje związane z Twoją aktywnością.
Jeśli poszukujesz dobrego uniwersalnego sprzętu multisportowego, który pozwoli monitorować Twoją aktywność to sprzęt marki Suunto jest z pewnością dla Ciebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz