poniedziałek, 18 lipca 2016

Salomon X- scream Bee- X

Najważniejszym ekwipunkiem biegacza są jego buty. Dobrze dobrany but zapewni bezpieczeństwo biegu, odciąży stawy i będzie miał dobrą przyczepność na nawierzchni, po której się poruszamy.

Salomon jest marką kojarzoną głównie za tworzenie sprzętu sportowego bardzo dobrej jakości, nowoczesnej stylistyce i z wieloma technologiami wymyślanymi przez specjalistów tej firmy.

Dla mnie Salomon to wytrzymałe obuwie o nowoczesnej stylistyce i ciekawych technologiach. Pod względem zastosowanych technologii oraz wygody mi spodobały się buty Salomon X- Scream 3D Bee- X. Jest to męski but o kolorze żółto- czarnym. Mi najbardziej przypadły 2 technologie stosowane w tym modelu. Jest nią podeszwa wykonana w technologii Non- marking Contagrip. Jest to mieszanka wielu specjalistycznych gum dające Ci przyczepność w każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest kieszonka na sznurówki i system szybkiego wiązania- Quicklace., który pozwala na szybkie dopasowanie buta po założeniu. Podeszwa wykonana z pianki Eva o wysokim profilu bardzo dobrze tłumi uderzenia co wpływa dobrze na stawy, które są silnie obciążane w trakcie biegu. Atrakcyjny wygląd, lekkość oraz trwałość buta pozwalają na długie użytkowanie, szybkie dopasowywanie i świetną zabawę w trakcie biegu.

O ile sam styl buta nie będzie pasował każdemu, to o Salomonie po długim obcowaniu z ich sprzętem to mogę polecić ich sprzęt każdemu. Wśród wielu atutów jak dla mnie jeden jest najbardziej znaczący- jest nim trwałość, której tak często brakuje wielu butom do biegania. W ofercie tego producenta znajdziecie również buty do biegania w terenie, które przydadzą się do biegów po ścieżkach, górach czy innym naturalnym podłożu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz